«اضمحلال آخرین عناصر باقیمانده رژیم آخوندی»

با بررسی زندگی ۴۰ساله جمهوری اسلامی، نقش پیدا و پنهان عوامل استمرار این رژیم ضدبشری، هر روز بیش‌از‌پیش نمایان می‌شود.

در دهه‌ٔ اخیر مردم معترض ایران و جوانان جان به لب رسیده، سنگرهای جمهوری اسلامی را یکی پس دیگری فتح کرده‌اند. امروز مردم ایران دیگر از زندان، شکنجه، باتون و گاز اشک‌آور هراسی ندارند. ترس آنان ریخته و رویای آنها بزرگ و بزرگتر شده است. مردم به بلوغ خود نزدیک می‌شوند، اما چه باید کرد که برخی مدعیان اپوزیسیون ج.ا هنوز مشغول بازیهای بچه‌گانه خود هستند و در برخی موارد نه تنها وارد بازی رژیم شده، بلکه خود بازیگر شطرنج سیاسی حکومت تهران هستند.

بر کسی پوشیده نیست که اصلاح‌طلبان دوشادوش سپاه پاسداران، شریک تمام جرایم حکومت تهران‌اند و تنها ظاهر و قالبی متفاوت دارند.

اگر به زندگی ننگین این بخش از جامعه سیاسی ایران دقت کنید، متوجه حضور همواره آنان در مواقع حساس برای استمرار حکومت تهران خواهید شد.

از اتخاذ مواضع تند و افراطی در اوایل انقلاب تا حضور به‌عنوان ناجیان فضای منقبض‌ شده جامعه در دوران سازندگی با شعار: آزادی و به قدرت رسیدن در دو قوه مقننه و مجریه.

اصلاح‌طلبان، گاه با حضور در شبکه‌های لندنی معلوم‌الحال با انتخاب ظاهری فریبنده و اپوزیسیونی، سخن از لزوم اصلاح(عنایت داشته باشید "اصلاح" و نه "تغییر") در حکومت ایران به زبان می‌آورند و گاه در قامت یک حزب، ژست حقوق‌بشری و روشنفکری به خود گرفته و در انتخابات با شعار آزادی و رفع حصر و دفاع از زندانیان سیاسی و حمایت سلبریتی‌های حکومتی و ضدمردمی رأی گدایی می‌کنند و آنجا که لازم باشد لباس سبز سپاه را می‌پوشند و در قامت مدافع عملکرد سپاه حاضر می‌شوند.

به عبارت دیگر، اصلاح‌طلبان بخشی از جامعه سیاسی ایران هستند که اگر جمهوری اسلامی از بین برود، آنها نیز دیگر وجود نخواهند داشت. پس در یک تعامل زیرکانه با ج.ا، این گروه در این سال‌ها بیشترین خدمات را برای رژیم داشته است، شاید بیشتر از سپاه و اصول‌گرایان!

اصلاح‌طلبان ج.ا تا آنجا نظام را زیر سؤال می‌برند، به چالش می‌کشند و مورد حمله قرار می‌دهند که اصل نظام را زیر سؤال نبرند.

معرفی هویت و واقعیت اصلاح‌طلبان زمانی بیش از این زمان و مقال را می‌طلبد.

آنچه از نظرتان گذشت، گوشه‌ای، تنها گوشه‌ای از حقیقت چهره کثیف و ضدانسانی گروهی موسوم به اصلاح‌طلب بود که از آن این نتیجه حاصل می‌شود:

محمد خاتمی، اگر بیش از قاسم سلیمانی به حفظ حکومت ایران کمک نکرده باشد، کمتر خدمت‌رسانی نداشته است.

هم‌چنین باید این نکته را یادآور شد که از زمان آغاز قیام مردم ایران در دیماه ۹۶ تا به امروز دو عنصر اصلی بقای جمهوری اسلامی یعنی ترکیب "اصلاح‌طلب + آیت‌الله بی‌بی‌سی" تمام تلاش خود برای استمرار رژیم آخوندی را به‌کار گرفته‌اند؛ تلاشی که ثمره‌ای جز نفرت همگانی مردم برای مجریان آن به همراه نداشته است.

نفیسه از تهران

مسئولیت محتوای مطالب وارده برعهده نویسنده است