مزدورانی که مجاهدین ۱۳سال پیش افشا کردند

انقلاب بزرگ مردم عراق این روزها مراحل حساسی را پشت‌سر می‌گذارد

خامنه‌ای بزرگ‌ترین و فوری‌ترین دشمن مردم عراق، پس از به‌هلاکت رسیدن سر تروریست معروفش پاسدار جنایتکار قاسم سلیمانی، در شرایطی که توان سرکوب انقلاب مردم عراق را از دست داده، تلاش می‌کند با مانورهای سیاسی و ضدتظاهرات فرمایشی با الگوبرداری از تظاهرات ساندیسی در تهران، به‌ انقلاب رهایی‌بخش عراق خدشه وارد کند.

مهم‌ترین بازوان اجرایی خامنه‌ای در اجرای این توطئه، پاسدارانی هستند که هویت عراقی دارند، مزدورانی که اینک سال‌هاست در سلسله مراتب کشوری و لشگری عراق نفوذ کرده و مجری اوامر اربابانشان در تهران هستند.

لیست اسامی مزدوران عراقی رژیم در یک کتاب!

لازم به‌یادآوری است اسامی و مشخصات این مزدوران طی یک افشاگری بزرگ و بی‌سابقه در روز ۶بهمن سال ۱۳۸۵ توسط مقاومت ایران در سلسله کنفرانس‌هایی در مقر اتحادیه اروپا و چند پایتخت اروپایی برملا شده و در تمامی این سال‌ها نیز گام به‌گام توسط مقاومت ایران افشا ‌شده‌اند.

روز ۶بهمن ۱۳۸۵ شورای ملی مقاومت ایران طی سه کنفرانس مطبوعاتی بزرگ و همزمان در پاریس، لندن و برلین، سند به‌کلی سری سپاه پاسداران شامل اسامی و مشخصات ۳۲هزار حقوق بگیران رژیم آخوندی در عراق و اطلاعات تکان‌دهنده‌یی در مورد شبکه نیروی قدس سپاه پاسداران برای ارسال سلاح و مهمات به‌عراق را افشا کرد.

در آن کنفرانس‌ها نمایندگان و رهبران بزرگ‌ترین احزاب و تشکل‌های سیاسی آن روزهای عراق نیز شرکت داشتند و بر صحت افشاگری مجاهدین مهر تأیید زدند.

در آن کنفرانسها، هم‌چنین جزئیات مربوط به‌نمودارها و چارتهای سازماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران حکومت آخوندی و شبکه‌های وابسته به‌آن در عراق، مسیرهای تردد پاسداران و مزدوران و تروریستهای صادراتی رژیم آخوندی و نیز معابر ورود سلاح و مهمات به‌عراق، به‌ خبرنگاران ارائه گردید.

افشای ابعاد نفوذ رژیم در ارکان دستگاه سیاسی عراق

در جریان کنفرانس مطبوعاتی پاریس، محمد محدثین، مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران، از ابعاد نفوذ گسترده و دخالت‌های غیرقابل انکار رژیم ایران در امور داخلی عراق و نقش مستقیم سپاه پاسداران، سپاه قدس و وزارت اطلاعات در ایجاد شبکه‌های گسترده اطلاعاتی و تروریستی و نیز ارسال سلاح و مهمات، از جمله بمبهای جاده‌ای پیشرفته پرده برداشت.

محدثین گفت: «من امروز می‌خواهم لیست ۳۲۰۰۰تن از حقوق بگیران رژیم آخوندی در عراق به‌شما معرفی کنم. این افراد در حال حاضر در عراق در استخدام نیروی تروریستی قدس، می‌باشند. این سند، جزو اسناد به‌کلی سری سپاه پاسداران می‌باشد که توسط منابع مقاومت در داخل ایران به‌دست ما رسیده است».

در کنفرانس مقاومت ایران اعلام شد که این لیست شامل ۳۱۶۹۰عراقی است که اساسامربوط به‌عناصر سپاه ۹بدر متعلق به‌مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق است. اما فقط محدود به‌آنها نبوده و طیف بسیار گسترده‌تری از اشخاص و جریانهای در عراق را در بر می‌گیرد.

مزدورانی با دو منزل و دو خانواده! یکی در عراق و یکی در ایران!

این سند شامل اسم عراقی و در عین‌حال اسم ایرانی هر فرد است. یعنی این‌که تمامی این افراد در حالی‌که در عراق مستقر هستند، اسم ایرانی هم دارند. تمامی این افراد در سازماندهی سپاه پاسداران جزو پرسنل رسمی سپاه قدس، محسوب می‌شوند.

در جداول آن کد پرسنلی، شماره حساب تک‌تک این نفرات و میزان حقوق آنها به‌ ریال قید شده است.

این سند مشخصات پـرسنلی عناصراستخدامی نیروی قدس، تاریخ عضوگیری توسط رژیم ایران و پیوستن به‌سپاه بدر و نام یگانی که در هنگام بودن در ایران در آن خدمت می‌کرده، رتبه نظامی و شماره پرسنلی آنها را در زمان خدمت در نیروی قدس نشان می‌دهد.

رژیم ملایان در تمامی استانهای مهم عراق مزدور دارد و نفراتش در تمام عراق فعال هستند. این نیروها در مدت کوتاهی بعد از سقوط دولت سابق در ابتدای سال ۱۳۸۲ به‌صورت سازمان‌یافته در گروه‌های بزرگ از طریق معابر مرزهای ایران و عراق با هدایت و فرماندهی مستقیم فرماندهان ارشد نیروی قدس سپاه شامل قاسم سلیمانی ایرج مسجدی، احمد فروزنده و حمید تقوی وارد عراق شدند

این افراد نفوذ گسترده‌ای در ارگانهای حکومتی و به‌ویژه ارگانهای امنیتی دارند و بسیاری از این ارگانها را اداره می‌کنند.

تعدادی از این نفرات جزو عناصر مهم سیاسی عراق هستند و در حالی‌که مقام‌های رسمی و سطح بالای عراق محسوب می‌شوند، رسما و هر ماه از رژیم ملایان حقوق دریافت می‌کنند.

سرکرده‌های مزدوران

برخی از عناصر خیلی بالا و عناصر ویژه برای تهران مانند عبدالعزیز حکیم در این لیست پرسنلی وارد نشده‌اند و با هر کدام از آنها رابطه جد