آیا خامنه‌ای روزنامه‌های خودش را هم نمی‌خواند؟

۳۱ خرداد ۹۸

(در سالروز انفجار جنایتکارانه در حرم امام رضا علیه‌السلام)

باز هم داستان تکراری انفجار جنایتکارانه در حرم امام رضا (ع) از لابلای آرشیو لاطائلات اطلاعات آخوندی غبار روبی و به رسانه‌های حکومتی ارسال شد تا ساز ضد مجاهدی معمولشان را کوک کنند، خامنه‌ای در همان دستگاه کهنه، پوسیده و خاک‌ گرفته آخوندی‌اش حتی زحمت به روز کردن لیست دروغهایش را هم به خودش نمی‌دهد، او حتی خبر ندارد که برخی دروغهایش برملا شده!

خامنه‌ای اگر حتی یکبار روزنامه‌های نظام خودش را خوانده بود، اندکی با حساب و کتاب بیشتری درباره جنایات؟! منافقین هرزه‌ درایی می‌کرد، اما دریغا که آخوندها حتی هنگامی که از کامپیوتر هم استفاده می‌کنند آن را تا حد چرتکه تنزل می‌دهند و حتی از امکان جستجوی آن برای پاک کردن رد تناقض‌گویی‌های خودشان هم استفاده نمی‌کنند!

جدیدترین گاف در این زمینه درباره اتهام انفجار حرم امام رضا و بستن آن به مجاهدین خلق است.

همه ساله در موعد سی خرداد، رسانه‌های حکومتی بازار شامی درست می‌کنند که آن سرش ناپیدا!

از یک طرف دروغ‌ها و جعلیات خود در باب حمله مسلحانه مجاهدین به مردم؟! در روز سی خرداد سال ۶۰را به‌رغم تمامی لو رفتگی دروغشان مجدداً در بوق می‌کنند در حالی‌که طی ۳۷سالی که از آن ماجرا گذشته، بسیاری از سران باندهای حکومتی در جریان جنگ و دعوا بر سر قدرت بخش‌هایی از واقعیت‌های آن روز و جنایت‌های پاسداران باند رقیب‌شان را برملا کرده و بعضاً خیلی ریز و مستدل توضیح داده‌اند که دوستان‌ حزب‌الهی‌شان در آن روز چه جنایتی در حق مردم و مجاهدین خلق کردند. در این مورد خوانندگان می‌توانند به مقالات متعدد و مستندی که در سایت مجاهد منتشر شده، نگاه کنند.

اما داستان تکراری دیگری که آخوندها در همین روز (یعنی سی خرداد) علم می‌کنند فاجعه انفجار جنایت‌کارانه در حرم امام رضا (ع) در سی خرداد سال ۱۳۷۲است که در واقع تلاش خامنه‌ای بود برای بدنام کردن مجاهدین. حرکتی طراحی و اجرا شده توسط وزارت اطلاعات رژیم. جنایتی که پس از گذشت چند سال پرده از روی آن کنار رفت و واقعیت آن نیز همانند حقیقت سی خرداد ۶۰در برابر دیدگان مردم قرار گرفت.

در این میان آنچه که باقی می‌ماند پافشاری خامنه‌ای و عواملش است که به‌رغم لو رفتگی آن جنایت، باز هم با وقاحت و رذالت تمام، همان دروغهای روز اول را با همان کلمات و فرهنگ تکرار می‌کنند، غافل از آن که حتی در نشریات و رسانه‌های خودشان هم حقیقت ماجرا افشا‌ شده و جایی برای دروغ‌بافی‌های سال اول باقی نمانده است!

چند سند درباره انفجار حرم امام رضا در سال ۱۳۷۲

در اینجا چند سند درباره واقعیت آن جنایت از درون رژیم و مستند به گفته‌ها و نوشته‌های عناصر و رسانه‌های آخوندها ملاحظه خواهید کرد که حقیقت آن جنایت را بیش‌از‌پیش می‌کنند.

  • روزنامه سلام روز ۲تیر۱۳۷۳خطاب به باند رقیب نوشت: «مسأله انفجار را به گردن منافقین انداختید. در صورتی که خوب بود واقعیت را می‌نوشتید که این اقدام کار چه گروه و چه تشکیلات و جریانهایی است»!
  • پاسدار ریزشی عمادالدین باقی در روزنامه فتح به تاریخ ۲۶بهمن سال ۱۳۷۸نوشت: «در گذشته هم وقتی این ماجرا اتفاق افتاد مثل مسأله انفجار حرم امام رضا(ع) و یا حوادث مشابه و ترورها کسان دیگری را پیدا می‌کردند و برای این‌که سرپوش بگذارند، آنها را به‌عنوان عاملان آن فاجعه معرفی می‌کردند تا ماجرا فیصله پیدا کند»!
  • آذر ۱۳۷۸در جریان درگیری باندهای درونی رژیم، مهره‌ها و مطبوعات حکومتی اعتراف کردند که انفجار حرم امام رضا (ع) توسط وزارت اطلاعات و تحت هدایت سعید امامی، معاون جنایتکار آن صورت گرفته است.
  • سایت تابناک متعلق به پاسدار محسن رضایی روز ۱۱دی۱۳۸۶نیز به حقیقت آن جنایت اشاره کرد و مسئولیت سعید امامی و وزارت اطلاعات بیش‌از‌پیش در آن قضیه افشا شد.
  • بهزاد نبوی، مشاور آخوند خاتمی (رئیس‌جمهور وقت رژیم) و یکی از سرکردگان باند موسوم به «مجاهد‌ین انقلاب اسلامی» هم طی سخنانی تحت عنوان «ساختار سیاسی و قدرت در ایران بعد از انقلاب» که در چند شماره روزنامه کار‌ و‌ کارگر چاپ شد، روز ۱۸آذر ۱۳۷۷گفت: «آن ماجرای حرم امام رضا (ع) هم بحث دیگری دارد که من درصدد طرح آن در اینجا نیستم، اصلاً مسأله طور دیگری است (درخواست توضیح بیشتر از سوی حضار)، نخیر، ما تازه عمل کرده‌ایم، نمی‌توانیم برویم آب‌خنک بخوریم (خنده حضار) …».
  • اکبر گنجی یکی دیگر از مقامهای سابق امنیتی رژیم با روزنامه آریا در روز ۱۳آذر ۱۳۷۸مصاحبه کرد و درباره انفجار جنایت‌کارانه حرم امام رضا (ع) (و اتهامی که خامنه‌ای دقایقی پس از انفجار و بدون این‌که هنوز هیچ تحقیقی صورت گرفته باشد، متوجه مجاهدین خلق کرد) از جمله گفته است:
  • «سؤال: سازمان قضایی نیروهای مسلح در اطلاعیه اخیر خود بحث بمب‌گذاری در مشهد را به باند سعید امامی منتسب کرده است. آیا می‌توان گفت که حوادثی که قبلاً نیز در مشهد رخ‌داده است از جمله تخریب مسجد اهل سنت، انفجار حرم رضوی و ترور نافرجام آقای عبایی خراسانی کار همین باند بوده است؟»
  • گنجی: «این‌که سازمان قضایی گفته پس‌مانده‌های آن گروه این کارها را انجام داده‌اند، واجد نکته جالبی است که این محفل هنوز از بین نرفته و هنوز همه آنها دستگیر نشده‌اند. بر اساس تئوری و مدلی که من بدان باور دارم، تاریک‌خانه‌ اشباحی وجود دارد که در آن عالی‌جنابان خاکستری اطراق کرده و هم‌چنان به توطئه مشغولند. انفجار مشهد یکی از اقدامات آنان است. آنها مسجد اهل سنت را در مشهد خراب کردند که به‌دنبال آن حادثه وحشتناک انفجار حرم امام رضا پیش آمد که آن ‌را به گردن (مجاهدین) انداختند ».

در سال‌ها اخیر البته نکات دیگری درباره حقیقت آن جنایت از سوی مقامات سابق رژیم و پاسداران ریزشی نظام افشا‌ شده که می‌توان آنها را نیز به این نوشته افزود و یک طومار کامل تهیه کرد اما در این میان آنچه که باقی می‌ماند (فارغ از این‌که مردم هرگز این قبیل اتهام‌ها را نسبت به مجاهدین نپذیرفتند) حسابرسی جنایتی است که اتفاق افتاد و جانهایی که چه در انفجار حرم از بین رفت به اضافه آن فردی که به اسم مجاهد بازداشت شده پیکر «نیم‌کش» ‌شده‌اش را در تلویزیون به نمایش گذاشتند تا صحنه سازی‌ تبهکارانه خود را کامل کنند و روشن نشد که آن فرد؛

چه کسی بود؟ سرنوشتش چه شد؟ و خونش را باید به پای کدام دژخیم نظام ولایت‌فقیه نوشت؟ و.... ماجرایی که در میان هزاران هزار جنایت دیگر تنها پس از سقوط این فاشیسم پلید روشن خواهد شد.