شیطان‌سازی با مستند جعلی!

سال‌هاست که آخوندهای حاکم بر ایران با دروغ، جعل و استفاده شبانه‌روزی از وسایل ارتباطی جمعی تلاش می‌کنند چهره مجاهدین خلق را برای نسلی که خود شاهد وقایع دهه ۶۰نبوده، واژگون جلوه دهند. در یکی از جدیدترین نمونه‌ها از این دست روز ۴تیر ۹۸تلویزیون خامنه‌ای اقدام به پخش به‌اصطلاح مستندی بر ضد مجاهدین خلق کرد.

در بخشی از این مستند سراپا دروغ، قسمتی از یک مصاحبه با یک جوان مجروح تیر خورده پخش شد که در روال طبیعی برنامه تلاش می‌شد یک جوان حزب‌الهی جازده شده و حرف‌هایش اثبات جنایت منافقین قلمداد گردد.

جوان مجروح به خبرنگار تلویزیون ایران در آن روزها که هنوز تماماً به اشغال پاسداران در نیامده بود می‌گوید: «رگبار بود که مرتب از هوا و زمین می‌آمد و بچه‌ها می‌افتادند به زمین، بقیه بلندشون می‌کردند به دوش با الله اکبر می‌بردند سوار آمبولانس می‌کردند»

پس از این افکت کوتاه از جوان مجروح که روی تخت بیمارستان است و به سختی حرف می‌زند، مجری تلویزیون خامنه‌ای ضمن ایراد یک سخنرانی غرا در جنایت‌کاری منافقین می‌گوید ترور و آشوب دو راهبرد این گروه در آن سال‌ها محسوب می‌شد و بعد هم صدای شلیک و رگبار است که با صحنه‌های آتش‌سوزی اماکن و اتوبوس‌های سوخته و... پخش می‌شود و حقیقتاً صحنه‌هایی مستند از آن روزها از میان شلوغ‌بازیهای پاسداران مسلسل به دست که از عابران کارت می‌خواهند و... پخش می‌شود که واقعی است.

هرکس با دیدن آن صحنه‌ها و گواهی آن جوان مجروح این‌گونه می‌فهمد که مجاهدین همین‌طوری سلاح کشیده و در خیابان به مردم از صغیر گرفته تا

کبیر شلیک کرده و مردم را به رگبار بسته‌اند به‌ویژه که جوان مجروح نیز ریش و محاسنی دارد و ظاهرش «مکتبی» به‌نظر می‌رسد!

ادامه مقاله...