سی و یکمین روز اعتصاب کارگران گروه ملی فولاد اهواز و حمایت مریم رجوی از آنها+ فیلم

۱۳۹۷/۰۹/۱۹

سی و یکمین روز اعتصاب کارگران فولاد اهواز - ۱۹ آذر۹۷

اعتصاب کارگران گروه ملی صنعتی فولاد اهواز وارد دومین ماه خود شد. امروز دوشنبه ۱۹آذر۹۷، سی و یکمین روز اعتصاب کارگران فولاد اهواز از مقابل استانداری خوزستان شروع شد.

تعدادی از کارگران فولاد کفن پوش در مقابل استانداری خوزستان اعتصاب خود را شروع کردند.

اعتصاب و تظاهرات کارگران شجاع #فولاد_اهواز، وارد دومین ماه خود میشود. عموم مردم#اهواز بویژه جوانان مبارز را به اتحاد با آنان فرامیخوانم. درود بر اعتصابگران که یکپارچه در مقابل اقدامات فریبکارانه رژیم ایستادند و گفتند تا رسوایتان نکنیم از خیابان نمیرویم.#اعتصاب_سراسری#ایران

— مریم رجوی (@Maryam_Rajavi_P) December ۱۰, ۲۰۱۸

کارگران در مقابل فرمانداری رژیم در اهواز شعار می‌دهند: استاندار و فرماندار بی‌عرضه و بی‌خیال

هواز.سی یکمین روز اعتصاب کارگران گروه ملی صنعتی فولاد۱۹آذر ۹۷

جمعی از کارگران گروه ملی فولاد شامگاه یکشنبه ۱۸ آذر ۹۷ نشست تخصصی بررسی مشکلات آب و فاضلاب کلانشهر اهواز که با حضور نمایندگان اهواز در مجلس ارتجاع و مدیران حوزه شهری رژیم و آبفا در مسجد جوادالائمه پادادشهر اهواز، برگزار شده بود حاضر شده و این نشست را بر سر آنها خراب کردند.

یکی از کارگران خشمگین گروه ملی صنعتی فولاد بر سر نمایندگان رژیم از اهواز فریاد می زد و از جمله می گفت که چرا از مافیا اسم نمی آری و اسم بیار اسم بیار زندگی ما را به باد دادند....

اهواز.خشم کارگران فولاد نشست نمایشی رژیم را بر سرشان خراب کرد

روز یکشنبه ۱۸آذر۹۷کارگران گروه ملی صنعتی اهواز سی‌امین روز اعتصاب و بیست و چهارمین روز اعتراض و تظاهرات خود را در مقابل مراکز رژیم در شهر اهواز ادامه دادند. کارگران ضمن راهپیمایی در خیابانهای شهر اهواز، سایر هموطنان را به حمایت از اعتراضات خود فراخواندند.

کارگران هنگام عبور از خیابانهای شهر و از مقابل نهادهای حکومتی شعار می‌دادند: «کارگر زندانی؛ آزاد باید گردد»؛‌ «نه تهدید؛ نه زندان؛ دیگه فایده نداره»؛ «صدای هر کارگر؛ مرگ بر ستمگر»؛ «کارگر می‌میرد؛ ذلت نمی‌پذیرد»؛ «میایستیم؛ می‌میریم؛ حقمان را می‌گیریم»؛ «کشور ما دزد خانه است؛ توی جهان نمونه است»؛ روحانی دروغگو، کلید تدبیرت کو؟ بر روی پلاکاردهایی که در دست کارگران است، نوشته است: کارگران را قربانی مافیای دلالی نکنید. سکوت مسئولان در برابر مافیا دلیل همدستی با آنها نیست؟

شورای ملی مقاومت ایران در رابطه با تظاهرات کارگران فولاد اهواز در اطلاعیه‌یی نوشت:

این اعتصاب و تظاهرات شجاعانه در حالی صورت می‌گیرد که سران رژیم با تهدید و تطمیع و دادن وعده فریبکارانه در صددند که کارگران را وادار به شکستن اعتصابشان کنند. اما کارگران تأکید کردند تا رسیدن به همه اهدافشان از جمله بازگشت شرکت به بدنه اصلی دولت، راه‌اندازی تمام خطوط تولید و تهیه تجهیزات و قطعات مورد نیاز آنها، حل مشکل بیمه کارگران و پرداخت مستمر و به موقع حقوقها به این اعتراضات ادامه خواهند داد.

خبرها را از تلگرام مجاهد دنبال کنید